واحد بازرگانی داخلی

بخش بازرگانی داخلی کویرناظم به منظور تامین نیاز های تولید کنندگان عزیز تاسیس گردیده است که به تامین مواد اولیه کارخانجات می پردازد. در ادامه می توانید محصولاتی که توسط کویرناظم تامین می گردند را ملاحظه نمایید. 

انواع مواداولیه از جمله نخهای صددرصد پشمی، از نوع 1- نخ دست ریس پشم2- نخ چله پشم  (انواع ایرانی و خارجی) 3- نخ بافت شامل (خامه پشم از شماره 2 الی 16 متریک) 2لا 4لا 6لا موازی و یا تابیده. 4- نخ پنبه در مصارف پود و چله از نمره 10 الی 20 انواع 2لا الی 24لا با بهترین کیفیت. 5- رنگ رزی: تولید انواع رنگ آمیزی طبیعی و گیاهی بر روی الیاف پشم و پنبه جهت مصرف تولیدکنندگان محترم فرش ایران. 

مشتری مداری

همواره توجه به نیاز های مشتری اصل تغییر ناپذیر این واحد بوده است و بیش از 35 سال سابقه درخشان در بازار مواد اولیه و فرش بیانگر صحت این مهم است.

ثبات

کویرناظم در تلاش است حتی باوجود تورم های افسارگسیخته و عدم ثبات بازار مشتریان خود را تامین کند و هیچ گاه آنان را تنها نگذارد.

رشد

رشد مجموعه ای که کویرناظم آن را تامین می کند، به نفع مجموعه ماست، چراکه درصورت رشد بازار تولیدکنندگان محترم، حجم خریدشان بالا رفته و سود ما بیشتر می شود، در نتیجه یکی از اهداف مجموعه ما رشد شماست که با محصولات باکیفیت و مقرون به صرفه در تلاش برای محقق شدن آنیم.

راه حل های پیچیده هوشمند

از افتخارات دیگر مجموعه ما تولید فرش های ماشینی پشمی می باشد که آمادگی تحویل مواد اولیه مرتبط با تولید آن و همچنین انتقال تکنولوژی ساخت آن را دارا می باشیم.

سایر خدمات

واحد بازرگانی

واحد تجارت خارجی

واحد تولیدی

مشاوره فنی مهندسی